Przedszkole nr 3 w Brwinowie

KONTRAST
A
A
A
A
CZCIONKA
A
A+
A++

TYGRYSKI

KONTAKT
NAUCZYCIELKI:
Marta Idzikowska
Anna Spinek
POMOC:
Aneta Przybylska
„Kolory jesieni”
malowanie na folii

n. 18/11/2019 Tygryski z wielką uciechą wzięły udział w zabawie plastycznej – malowały na folii. Zabawa przekształciła się w wielozmysłowe pole doświadczalne oraz okazję do artystycznych uniesień. Malowanie na folii dostarczyło dzieciom wiele bodźców: dotykowych, słuchowych i wzrokowych. Było również okazją do ćwiczeń motoryki małej, koordynacji wzrokowo – ruchowej oraz kreatywności. Zabawa w pełni pozwoliła rozwinąć potencjał twórczy małych artystów.

A. Spinek

Kasztanowe ludki
Kasztanowe ludki

Dn. 18.10 w grupie Tygrysków odbyły się warsztaty z rodzicami. Dzieci z niewielką zrobiły kasztanowe ludki z kasztanów, szyszek, żołędzi i liści. Tygryski wykazały się niezwykłą kreatywnością i pomysłowością. Dziękujemy mamie Michaliny, mamie Eryka i mamie Jasia za udział w zajęciach.

A. Spinek

Cała polska Czyta dzieciom

W Tygryskach w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”, zaproszeni goście odwiedzają swoje pociechy i czytają krótkie książeczki lub bajki. Dzieci są bardzo zadowolone i dumne ze swoich rodziców. Dziękujemy Mamom: Eryka, Michaliny i Marysi. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych i chętnych do udziału w akcji.

A. Spinek

Dzień Chłopaka

30.09 w grupie Tygryskow uroczyście obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Towarzyszyła nam wesoła muzyka, zabawy z chustą animacją, zagadki i konkursy. Chłopcy otrzymali od dziewczynek laurki i prezenty.

M. Idzikowska

KONTAKT

Przedszkole nr 3 w Brwinowie
05-840 Brwinów
ul. Słoneczna 6

tel.: 22 729 63 81
email: sloneczne-przedszkole@idsl.pl