O nas

Przedszkole mieści się w wolno stojącym, piętrowym budynku przy ul. Słonecznej 6. Budynek posiada 4 sale dydaktyczne z przyległymi łazienkami oraz szatnie dla dzieci dla każdej grupy. Dużym atutem naszego przedszkola są 2 nowe place zabaw, które są bogato wyposażony w sprzęt do zajęć i zabaw ruchowych (wieżyczki, trampolina, huśtawki,piaskownica, zjeżdżalnie, rowerki, hulajnogi, plac do nauki ruchu drogowego itp.) Nasz plac zaspokaja wszystkie potrzeby ruchowe dzieci na świeżym powietrzu.

Nasze przedszkole jest kolorowe i bajeczne. Sale wyposażone są w ciekawe pomocedydaktyczne i bezpieczne dla dzieci zabawki. W salach zorganizowane są również stałe kąciki tematyczne np: kącik czytelniczy, kącik plastyczny, kącik matematyczny, kącik konstrukcyjny. Ponadto ciągle doskonalimy swoją baz lokalową, dbamy by sale wyglądały estetycznie i sprzyjały wszechstronnemu rozwojowi.