Nauczyciel … to jedna z najbardziej wyjątkowych postaci

na całym świecie, bo któż inny mógłby każdego dnia ofiarowywać to, co w nim najlepszego, cudzym dzieciom?
D. Beisser

Kadra Słonecznego Przedszkola to zespół młodych ale i doświadczonych, pełnych pasji i zaangażowania nauczycieli,
specjalistów, którzy dbają o wszechstronny rozwój dzieci oraz o ciepłą i przyjazną atmosferę w przedszkolu.
Tworzy ją grupa
wykształconych, ambitnych, twórczych nauczycieli, zaangażowanych w pracę z dziećmi, którzy posiadają
pełne kwalifikacje, uprawniające do pracy w przedszkolu wymagane przez MEN, liczne dodatkowe kursy i szkolenia.

Swoją pasją i zaangażowaniem inspirują i motywują dzieci do poznawania świata oraz do odkrywania własnych talentów.
Stosując różnorodne, innowacyjne metody nauczania codziennie dbają o rozwój duchowy, emocjonalny i intelektualny dzieci,
co stanowi bazę do dalszej edukacji. Entuzjazm, kwalifikacje i bogaty warsztat pracy gwarantują wychowanie i nauczanie na najwyższym poziomie. Bardzo ważne jest dla nas, by dzieci w naszym przedszkolu czuły się bezpieczne, radosne
i „ciekawe świata”. Staramy się tworzyć miłą, ciepłą atmosferę, która sprawia, że każde dziecko czuje się
u nas jak w domu.

Zapewniamy także fachową opiekę dzieciom ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, opiniami i orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego.

Nauczycieli wychowania przedszkolnego wspierają: dyrektor, logopeda, psycholog, nauczyciel wspomagający oraz profesjonalni instruktorzy kursów dodatkowych: zajęć umuzykalniających i języka angielskiego.

Dyrektor – Ewa Przybylik

Intendent – Mariola Szczepańska

Referent – Małgorzata Pawińska

Kadra Pedagogiczna:

ALEKSANDRA KILCZEWSKA

ANITA KWIATKOWSKA

ANNA KILJAŃSKA

BEATA DUDZIŃSKA

EWA PRZYBYLIK

KAROLINA ŁYSZKOWSKA

MARTA IDZIKOWSKA

PATRYCJA JACHIMEK