Przedszkole nr 3 w Brwinowie

KONTRAST
A
A
A
A
CZCIONKA
A
A+
A++
Rada rodziców

Spektakl internetowy na Wielkanoc w domu- Brzydkie Kaczątko, Pinokio

Dzień dobry,

      W związku z wyższą koniecznością przeprowadzania zajęć lekcyjnych online, także i my aktorzy musieliśmy stawić temu czoło. Branża teatralna, do której się zaliczamy szczególnie dotkliwie odczuła skutki pandemii, która dotknęła nas wszystkich. Odwołane zostałe wszystkie spektakle oraz  masowe imprezy kulturalne. Zostaliśmy z niczym. Chcieliśmy prosić Państwa, byśmy w geście solidarności pomogli przetrwac ten ciężki dla nas czas.


Od ponad 15 lat gościmy w Państwa szkołach  i przedszkolach wystawiając dzieciom spektakle teatralne, które także są lekturami szkolnymi. Nie tylko dzieci miały możliwość zetkniecia się z teatralną sztuką na żywo , ale także często pomogły przy omawianiu lektur szkolnych. Docieraliśmy  zarówno do dużych aglomeracji, jak i do malutkich miejscowości na krańcu Polski. Wszystkim, zarówno widzom tym małym , jak i gronu pedagogicznemu, a w szczególności Dyrekcji dziękujemy za współpracę i liczymy ,że to jeszcze nie koniec.

    Biorąc pod uwagę powyższą sytuację nagraliśmy nasze spektakle i nadal chcemy odwiedzać Państwa, tym razem ON-LINE. Być może taka forma będzie pomocna przy przeprowadzaniu lekcji w formie internetowej, a dostęp do sztuki teatralnej stanie się łatwiejszy.  Dzieci w domowych warunkach będą miały możliwość obejrzenia spektakli teatralnych przygotowanych na godzinę lekcyją, ok 35 minut. Nagraliśmy Państwu 2 spektakle teatralne w formie pliku "Brzydkie Kaczątko" na podstawie baśni H.Ch. Andersena oraz " Pinokio" z elementami profilaktyki. W przypadku pozytywnej Państwa decyzji proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu ustalenia szczegółów oraz podania przez nas linku do nagranego spaktaklu dostepnego dla każdego ucznia.

  Prosimy o rozważenie naszego apelu.  Nie ustalamy ceny spektakli . Każda Państwa wpłata jest na wagę złota. W razie potrzeby wystawiamy fakturę .


 Z całego serca dziekujemy 
Zespół Teatru Forma
kom. 793 359 333

kom. 795 028 028
stac. 85 652 26 53
e-mail: biuro@teatrforma.pl
Więcej o spektaklach na naszej stronie :  www.teatrforma.pl     


 border= 

 Z całego ser


KONTAKT

Przedszkole nr 3 w Brwinowie
05-840 Brwinów
ul. Słoneczna 6

tel.: 22 729 63 81
email: sloneczne-przedszkole@idsl.pl