Rada rodziców

DYŻUR WAKACYJNY

INFORMUJĘ, ŻE W LIPCU 2020 R. PRZEDSZKOLE NR 3 W BRWINOWIE
 JEST NIECZYNNE.
 PRZEDSZKOLE BĘDZIE DYŻUROWAŁO OD 3 – 28 SIERPNIA  BR..

Rodziców, którzy chcą aby dziecko uczęszczało w sierpniu do przedszkola, proszę o przysłanie informacji na adres mailowy przedszkola: sloneczne-przedszkole@idsl.pl , do dnia 19 czerwca br.. Samo zgłoszenie nie jest jednoznaczne z przyjęciem dziecka na dyżur. Przyjęcie dziecka uzależnione jest od ilości zgłoszeń.
Prosimy o zapisywanie dzieci po dokładnym przeanalizowaniu Państwa sytuacji. Będą Państwo musieli uzupełnić pełną dokumentację wraz
z oświadczeniami, deklaracjami po zapoznaniu z obowiązującym regulaminem.
O przyjęciu dziecka zostaną Państwo poinformowani indywidualnie.

Nadmieniam, że jeśli do czasu dyżuru wakacyjnego nie ulegną zmianie wymagania GIS, MEN, placówka będzie pracowała w obecnym reżimie sanitarnym.

Ewa Przybylik